CHORVERZEICHNIS

 

Mešani pevski zbor Bilka (Bilčovs)
Gemischter Chor Bilka (Ludmannsdorf)

vodi / Leitung Dominik Jurca
zastopnica: Rezi Kolter
www.bilka.at

 

Mladinska pevska skupina AKLIB, SPD Bilka Bilčovs
vodi / Leitung: Julija Agaton

 

Otroški zbor BILKICE Bilčovs
vodi / Leitung: Joško Bostjančič

 

Mešani pevski zbor Danica (Šentprimož)
Gemischter Chor Danica (St. Primus)

vodi / Leitung Stanko Polzer
predsednik / Obmann Stanko Wakounig
www.danica.at

 

Mešani pevski zbor Gorjanci (Kotmara vas)
Gemischter Chor Gorjanci (Köttmannsdorf)
vodi / Leitung Ingo Muri
predsednik / Obmann Vinko Wieser

 

Mešani pevski zbor Gorotan (Šmihel)
Gemischter Chor Gorotan (St. Michael)

vodi / Leitung Albert Krajger
predsednik / Obmann Franc Opetnik
kontakt

 

Mešani pevski zbor Jakob Petelin Gallus (Celovec)
Gemischter Chor Jakob Petelin Gallus (Klagenfurt)

vodi / Leitung Dominik Hudl
predsednik / Obmann Miha Kampuš
www.jpgallus.com

 

Mešani pevski zbor Mojcej (Šentilj)
Gemischter Chor Mojcej (St. Egyden)

vodi / Leitung Katrin Hafner
predsednik / Obmann Maksi Sima

 

Mešani pevski zbor Peca (Globasnica)
Gemischter Chor Peca (Globasnitz)

vodi / Leitung Petra Stravnik
predsednica / Obfrau Marija Markitz
www.skd-globasnica.at

 

Mešani pevski zbor Podjuna (Pliberk)
Gemischter Chor Podjuna (Bleiburg)

vodi / Leitung Anja Kapun
predsednik / Obmann Milan Piko
www.podjuna.at

 

Mešani pevski zbor Srce (Dobrla vas)
Gemischter Chor Srce (Eberndorf)

vodi / Leitung Sonja Kramer
predsednik / Obmann Štefan Kramer
www.srce.at

 

Mešani pevski zbor PD Obirsko
Gemischter Chor Ebriach

vodi / Leitung Barbi Paulič
predsednik / Obmann Lenart Pavlič

 

Mešani pevski zbor Sele (Sele)
Gemischter Chor Sele (Zell)

vodi / Leitung Roman Verdel
predsednica / Obfrau Marija Oraže
www.facebook.com/pdsele

 

Mešani pevski zbor SPD Radiše (Radiše)
Gemischter Chor Radiše (Radsberg)

vodi / Leitung Sandra Lampichler
predsednik / Obmann Nuži Wieser
www.spd-radise.at

 

Mešani pevski zbor SPD Zarja (Železna Kapla)
Gemischter Chor Zarja (Bad Eisenkappel)
vodi / Leitung Dana Smrtnik
predsednik / Obmann Willi Ošina

 

Mešani mladinski zbor Slovenske gimnazije (Celovec)
Gemischter Jugendchor des slowenischen Gymnasiums

vodi / Leitung Roman Verdel
www.bgslo.at

 

Komorni zbor SPD Borovlje (Borovlje)
Kammerchor SPD Borovlje (Ferlach)

zborovodja in predsednik / Chorleiter und Obmann Roman Verdel
www.spdborovlje.at

 

Ženski pevski zbor Trta (Žitara vas)
Frauenchor Trta (Sittersdorf)

vodi / Leitung Špela Mastek Mori
predsednik / Obmann Slavko Einspieler
http://grekdoznami.wix.com/zepz-trta

 

Ženski pevski zbor Rož (Šentjakob v. R.)
Frauenchor Rož (St. Jakob)

vodi / Leitung Primož Kerštajn
predsednik / Obmann Karli Krautzer
www.roz.si

 

Lovski pevski zbor (Železna Kapla)
Jägerchor (Bad Eisenkappel)

vodi / Leitung Jozi Starc
predsednik / Obmann Erni Županc
kontakt

 

Moški pevski zbor Foltej Hartman (Pliberk)
Männerchor Foltej Hartmann (Bleiburg)

vodi / Leitung Martin Kušej
predsednik / Obmann Boris Sturm

 

Moški pevski zbor Franc Leder-Lesičjak (Šteben)
Männerchor Franc Leder-Lesičjak (St. Stefan)

vodi / Leitung Janez Petjak
predsednik / Obmann Erich Schmautzer

 

Moški pevski zbor Jepa-Baško jezero (Loče)
Männerchor Jepa-Baško jezero (Latschach)

vodi / Leitung Aleš Schuster
predsednik / Obmann Franc Kattnig
www.jepa.at

 

Moški pevski zbor Kralj Matjaž (Libuče)
Männerchor Kralj Matjaž (Loibach)

vodi / Leitung Hanes Košutnik
predsednik / Obmann Adrijan Mandl
http://www.kraljmatjaz.at

 

Moški pevski zbor Radiški fantje (Radiše)
Männerchor Radiški fantje (Radsberg)

vodi / Leitung Nuži Lampichler
predsednik / Obmann Nuži Wieser
www.spd-radise.at

 

Moški pevski zbor Valentin Polanšek (Obirsko)
Männerchor Valentin Polanšek (Ebriach)

vodi / Leitung Božo Hartmann
predsednik / Obmann Avgust Brumnik

 

Moški pevski zbor Vinko Poljanec (Škocjan)
Männerchor Vinko Poljanec (St. Kanzian)

vodi / Leitung Franc Starz
predsednik / Obmann Alojz Čik
www.vipo.at

 

Moški pevski zbor Bilka (Bilčovs)
Männerchor Bilka (Ludmannsdorf)

vodi / Leitung Marjan Gasser
predsednica / Obfrau Marija Weber-Ogris

 

Moški pevski zbor Trta (Žitara vas)
Männerchor Trta (Sittersdorf)

vodi / Leitung Paul Stern
predsednik / Obmann Slavko Einspieler
www.trta.at

 

Kvartet V črnicah (Radiše)
Quartett V črnicah (Radsberg)

vodi / Leitung Nuži Lampichler
http://www.spd-radise.at

 

Pevska skupina Mozaik (Brnca)
Gesangsgruppe Mozaik (Fürnitz )

vodita / Leitung Roland in Dorica Kazianka

 

Skupina akzent (Ledince)
Akzent (Ledenitzen)

vodi / Leitung Anica Lesjak-Ressmann
www.jepa.at

 

Skupina Ascolti (Šentilj) / Ascolti (St. Egyden)
vodi / Leitung Katrin Hafner

 

Tercet Lepena (Lepena) / Terzett Lepena (Leppen)
vodijo/ Leitung Tanja Ošina, Silvia Orasche, Judith Paulitsch

 

Vokalna skupina Klika (Železna Kapla)
Vokalensemble Klika (Bad Eisenkappel) 

vodi / Leitung Roman Kutschnig
www.zarja.at

 

Smrtnikove dečle (Obirsko/Ebriach)
vodi / Leitung Dana Smrtnik

 

Vokalna skupina LAWA (Slovenji Plajberk)
Vokalgruppe LAWA (Windisch-Bleiberg)

vodi / Leitung Kristijan Laußegger

 

Vokalna skupina Lipa (Velikovec)
Vokalgruppe Lipa (Völkermarkt)

vodi / Leitung Dominik Hudl
predsednica / Obfrau Magda Karner

 

Vokalna skupina Nomos (Škocjan)
Vokalgruppe Nomos (St. Kanzian)

vodi / Leitung Engelbert Logar
www.nomos.at

 

Vokalna skupina VOXON (Pliberk)
Vokalensemble VOXON (Bleiburg)

vodita / Leitung Danilo Katz & Traudi Katz-Lipusch
www.voxon.at

 

Kvintet Donet (prej Kvintet Foltej Hartman)
Quintett Donet
vodi / Leitung Martin Kušej
www.facebook.com/kvintetdonet

 

Kvintet bratov Smrtnik (Korte)
Quintett der Gebrüder Smrtnik (Trögern)
vodi / Leitung Engelbert Logar
www.smrtnik.at

 

Oktet Suha
Oktett Suha

vodi / Leitung Edi Oraže
menedžer / Manager Jokej Logar
www.oktet-suha.at

 

Sekstet Bene (Žvabek)
Sextett Bene (Schwabegg) 

vodi / Leitung Engelbert Logar

 

Sekstet Kralj Matjaž (Libuče)
Sextett Kralj Matjaž (Loibach)

vodi / Leitung Aleksander Košutnik

 

Hartmann´ce (Celovec/Klagenfurt)
vodi / Leitung Katarina Hartmann
www.katarinahartmann.com/hartmannce

 

Obirski ženski oktet (Obirsko)
Ebriacher Frauenoktett 

vodi / Leitung Emanuel Polanšek

 

Vokalna skupina Slovenji Plajberk (Slovenji Plajberk)
Vokalgruppe Slovenji Plajberk (Windisch-Bleiberg)

vodi / Leitung Veronika Laußegger

 

Otroški zbor Jepca (Loče)
Kinderchor Jepca (Latschach) 

vodijo / Leitung Antonia Ressmann
Ilka Ressmann, Elisabeth Paul-Dobernigg
www.jepa.at

 

Otroški zbor Lipov cvet (Velikovec)
Kinderchor Lipov cvet (Völkermarkt)

vodita / Leitung Mili Hudl-Kunčič, Veronika Karner

 

Otroški zbor Mlada Podjuna (Pliberk)
Kinderchor Mlada Podjuna (Bleiburg)

vodi / Leitung Mirjam Kušej
www.podjuna.at

 

Skupina ConCor (Rožek)
ConCor (Rosegg)

vodita / Leitung Gerti Schuster, Nataša Oraže

 

Mladinski zbor Angels (Bilčovs)
Jugendchor Angels (Ludmannsdorf)

vodi / Leitung Petra Schellander

 

Mladinski zbor Podjuna (Pliberk)
Jugendchor Podjuna (Bleiburg)

vodi / Leitung Katja Mandl
www.podjuna.at

 

Mladinski zbor PD Sele
Jugendchor Sele (Zell) 

vodi / Leitung Anja Oraže
www.facebook.com/pdsele

 

Mladinski zbor Slovenske gimnazije (Celovec)
Jugendchor des slowenischen Gymnasiums (Klagenfurt)

vodi / Leitung Stanko Polzer
www.bgslo.at

 

Mladinski zbor Danica (Šentprimož)
Jugendchor Danica (St. Primus) 

vodita / Leitung Barbara Mistelbauer-Stern, Miriam Sadnikar
www.danica.at

 

Mladinski zbor Šmihel (Šmihel)
Jugendchor Šmihel (St. Michael)

vodita / Leitung Franc Opetnik, Mirjam Smolnik
www.smihel.at

 

Otroško-mladinski zbor Amabilis (Galicija)
Kinderjugendchor Amabilis (Gallizien)

vodi / Leitung Mira Blažej

 

Otroško-mladinski zbor Šentlipš
Kinderjugendchor Šentlipš (St. Philippen)

vodita / Leitung Pepca Weiss, Irena Brežjak

 

Otroški zbor Radiše
Kinderchor Radiše (Radsberg)

vodita / Leitung Tatjana Tolmaier, Heidi Lampichler
www.spd-radise.at

 

Otroško-mladinski zbor Bajtiše
Kinderjugendchor Bajtiše (Waidisch)

vodi / Leitung Magda Sukalia

 

Otroški zbor Šentilj
Kinderchor St. Egyden

vodi / Leitung Andreja Debevec

 

Otroški zbor Melodija (Bilčovs)
Kinderchor Melodie (Ludmannsdorf) 

vodi / Leitung Rosi Krušic
http://www.kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarrdetail/C2965/kinderchor_otroshki_zbor_melodija/

 

Otroški zbor Obirčki (Obirsko)
Kinderchor Obirčki (Ebriach) 

vodita / Leitung Majda Furjan-Kutschnig, Barbi Paulič

 

Otroški zbor PD Sele (Sele)
Kinderchor Sele (Zell) 

vodita / Leitung Mirja Oraže, Barbara Oraže
www.facebook.com/pdsele

 

Otroški zbor Pipapo (Hodiše)
Kinderchor Pipapo (Keutschach)

vodita / Leitung Elvira in Thomas Sabotnik

 

Otroški zbor Smuklce (Dobrač)
Kinderchor Smuklce (Fürnitz )

vodi / Leitung Terezija Gallob
www.spd-dobrac.at

 

Otroški zbor Danica (Šentprimož)
Kinderchor Danica (St. Primus) 

vodita / Leitung Janja Pruntsch, Barbara Mistelbauer-Stern
www.danica.at

 

Otroški zbor Trtinos (Žitara vas)
Kinderchor Trtinos (Sittersdorf)

vodita / Leitung Simone Haschej, Jasmina Wuttej
www.trta.at

 

Otroški zbor Rož’ce (Šentjakob)
Kinderchor Rož’ce (St. Jakob)

vodi / Leitung Mirko Lepuschitz
www.roz.si

 

Otroški zbor Srčki (Dobrla vas)
Kinderchor Srčki (Eberndorf)

vodi / Leitung Paula Schein-Kontschitsch
www.srce.at

 

Šolski zbor Javne dvojezične ljudske šole Celovec (Celovec)
Schülerchor der öffentlichen zweisprachigen Volksschule (Klagenfurt)

vodi / Leitung Edi Oraže
volksschule24.zweisprachig.at

 

Šolski zbor ljudske šole Ledince (Ledince)
Schülerchor der Volksschule Ledenitzen

vodi / Leitung Anica Lesjak-Ressmann

 

Šolski zbor Mohorjeve ljudske šole (Celovec)
Schülerchor der Volksschule Mohorjeva (Klagenfurt)

vodi / Leitung Tatjana Tolmaier
www.mohorjeva.at/sola

 

Otroški zbor Živ-žav (Globasnica)
Kinderchor  Živ-žav (Globasnitz)

vodita / Leitung Angelika Kos & Martina Hirm
www.facebook.com/SKDGlobasnica

 

Ansambel Drava (Borovlje)
vodi / Leitung Roman Verdel

 

Ansambel Korenika (Šmihel)
vodi / Leitung Albert Krajger

 

Godba na pihala (Šmihel)
Blasmusik (St. Michael)

vodi / Leitung Miha Vavti
www.plechbanda.com

 

Mladi tamburaši Loče (Loče)
Junge Tamburizzagruppe (Latschach)

vodi / Leitung Verena Wrolich

 

New Times Big Band
vodi / Leitung Miha Vavti
www.plechbanda.com

 

Pevsko-instrumentalna skupina Žvabek (Žvabek/Schwabegg)
vodi / Leitung Vera Sadjak

 

Rock skupina Bališ
Rockgruppe Bališ

menedžer / Manager Marko Stern
www.balisrock.jimdo.com

 

Rožanski muzikanti (Bilčovs)
Rosentaler Musikanten (Ludmannsdorf)

vodi / Leitung Jožko Kovačič

 

Tamburaši Loče
Tamburizzagruppe Latschach

vodi / Leitung Erika Wrolich

 

Tamburaška skupina Starabanda (Hodiše/Škofiče)
Tamburizzagruppe Starabanda (Keutschach-Schiefling)

vodi / Leitung Jörg Errenst
www.starabanda.net

 

Tamburaška skupina Šentjanž
Tamburizzagruppe St. Johann

vodi / Leitung Anja Šlemic
www.spd-sentjanz.at

 

Tamburaška skupina Tamika (Železna Kapla)
Tamburizzagruppe Tamika

vodi / Leitung Tatjana Pirker
www.tamika.at

 

Zahomški tamburaši (Zahomec)
Tamburizzagruppe Achomitz

vodi / Leitung Sabina Wiegele

 

Folklorna skupina SPD Zarja (Železna Kapla)
Folkloregruppe Zarja (Bad Eisenkappel) 

vodita / Leitung Beti Orasche, Traudi Urschitz
www.zarja.at

 

Cerkveni pevski zbor Djekše
Kirchenchor Diex

vodi / Leitung Hanzi Karner

 

Cerkveni pevski zbor Globasnica
Kirchenchor Globasnitz

vodi / Leitung Bernarda Srienc

 

Cerkveni pevski zbor Ledince
Kirchenchor Ledenitzen

vodi / Leitung Anica Lesjak-Ressmann

 

Cerkveni pevski zbor Loče
Kirchenchor Latschach

vodi / Leitung Simon Trießnig
http://www.kath-kirche-kaernten.at/pfarren/pfarrdetail/C3243/kirchenchor_der_pfarre_latschach_cerkveni_zbor_fare_loche/

 

Cerkveni pevski zbor Obirsko (= MePZ PD Obirsko)
Kirchenchor Ebriach

vodi / Leitung Barbi Paulič

 

Cerkveni pevski zbor Pliberk
Kirchenchor Bleiburg

vodi / Leitung Špela Mastek Mori

 

Cerkveni pevski zbor Podgorje
Kirchenchor Maria Elend 
vodi / Leitung Urh Kassl

 

Cerkveni pevski zbor Sele (= MePZ PD Sele)
Kirchenchor Zell

vodi / Leitung Roman Verdel

 

Cerkveni pevski zbor Suha
Kirchenchor Neuhaus

vodi / Leitung Engelbert Logar

 

Cerkveni pevski zbor Škocjan
Kirchenchor St. Kanzian

vodi / Leitung Helka Mlinar

 

Cerkveni pevski zbor Šmarjeta v Rožu
Kirchenchor St. Margareten i. R.

vodi / Leitung Inge Pöcheim

 

Cerkveni pevski zbor Šmihel (= MePZ Gorotan)
Kirchenchor St. Michael

vodi / Leitung Albert Krajger

 

Cerkveni pevski zbor Šentilj (= MePZ Mojcej)
Kirchenchor St. Egyden

vodi / Leitung Katrin Hafner

 

Cerkveni pevski zbor Šentjakob
Kirchenchor St. Jakob

vodi / Leitung Karl Krautzer

 

Cerkveni pevski zbor Šentlipš
Kirchenchor St. Philippen 

vodi / Leitung Janez Petjak

 

Cerkveni pevski zbor Šentpeter na Vašinjah
Kirchenchor St. Peter am Wallersberg

vodi / Leitung Anton Mucher

 

Cerkveni pevski zbor Šentprimož
Kirchenchor St. Primus

vodi / Leitung Marija Hanjžič-Kežar

 

Cerkveni pevski zbor Šteben
Kirchenchor St. Stefan

vodi / Leitung Janez Petjak

 

Cerkveni pevski zbor Železna Kapla
Kirchenchor Bad Eisenkappel

vodi / Leitung Božo Hartmann

 

Cerkveni pevski zbor Želinje
Kirchenchor St. Franzisci
vodi / Leitung Sonja Kuchling